O firmě

SPOLEČNOST TECHSTEEL S. R. O.

Firma byla založena jako drobné živnostenské podnikání v roce 2001 a vzhledem k nárůstu objemu zakázek a rozšiřování služeb v roce 2008 vznikla společnost s ručením omezeným s názvem TechSteel s. r. o.
Zabýváme se výrobou jednoúčelových strojů, dále zámečnickou zakázkovou výrobou, poskytujeme nejen dílčí služby, ale i komplexní dodávky, jak pro malé zákazníky, tak pro velké průmyslové výrobce. Nabízíme výrobu a montáž prvků technologických zařízení, např. dopravníky, rámy strojů, kapoty, plošiny,  dále výroba a montáž stavebního zámečnictví, např. ocelové konstrukce, zábradlí, brány, lávky, mostové dílce a další konstrukce, z oceli obvyklých jakostí, ale i z hliníku nebo nerezu. Dále disponujeme vybavením pro obrábění kovů.
Zajišťujeme následné povrchové úpravy – žárové zinkování, galvanické zinkování, úpravy práškovou barvou (komaxit) či lakování barvou. U nerezových, či hliníkových materiálů zajišťujeme následné leštění či eloxování.
Na zakázku jsme schopni vyrobit i nestandardní konstrukce dle přání zákazníka, jak polotovary tak hotové výrobky, jako např. dopravníky, rámy strojů, kapoty, plošiny a mnoho dalších. Naše činnost zahrnuje také montážní, resp. demontážní práce technologických součástí a zařízení v tuzemsku i zahraničí. K objednávce zajistíme dopravu, montáž a odborné poradenství. Naše ceny jsou smluvní.

Společnost TechSteel s. r. o. je držitelem certifikátu mezinárodně platné normy systému řízení kvality ISO 9001:2008, pro proces svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006. Firma je tedy způsobilá provádět výrobu (opravy), instalaci (montáž), servis a svářečské činnosti na základě ČSN EN 1090-2+A1, ČSN EN 1090-1+A1, ČSN EN 1990, ČSN EN 1011-1, 2, při zavedeném systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001 a plnění požadavků na jakost při svařování dle ČSN EN ISO 3834-2 a dozoru dle ČSN EN ISO 14 731.

img-02 img-03 img-04

PROVOZOVNA HOSOV

Provozovnu společnosti tvoří administrativní budova, sklad a výrobní hala. Administrativní budova je sídlem vedení společnosti, výrobní hala o ploše 1400 m2 disponuje svářecí technikou, pásovými pilami, bruskami, 16 t. nůžkami, plazmou, ohraňovacím lisem, ohýbačkou plechů, stáčečkou plechů a profilů, portálovým jeřábem do 5t., soustruhem, frézkou, vrtačkami a dalšími stroji pro zámečnickou výrobu.